fbpx
життєві історії
«Не знаю, що мій син знайшов в тобі, але мені ти не подобаєшся! Словом слухай, якщо хочеш вийти за Олега заміж, тягни сюди всі свої гроші, переконаємося, що ти не брешеш » – Я була настільки наївною, через годину, я стояла вже на кухні з грошима, які накопичувала довгих 7 років, у всьому собі відмовляючи

У нашій родині я була наймолодшою, у мене було 2 старших брата і сестра. Батьки були небагаті, зате дуже нас любили. Новий одяг мені не купували, доношувала сестринські. За матеріалами

З раннього дитинства я вчилася економити на всьому. З 12 років почала підробляти на мийці, нічого не купувала собі, збирала. Так пройшло моє дитинство, в умовах бідності та сильної економії.

Як тільки виповнювалося брату чи сестри 18 років, батьки переставали їх забезпечувати.

– «Зараз ти сам повинен себе забезпечувати, можеш пожити тут ще, але не затримуйся, ти вже самостійний» – говорили батьки.

Про яку самостійність вони говорили, мені було незрозуміло. Так, до нас ставилися батьки дуже добре, але вчителі життя з них ніякі.

Уже в 14 років я розуміла, що в 18 мені належить з’їхати від них, і тому не витрачала свої гроші, які відкладала.

Коли мені виповнилося 18 років, у мене накопичилася досить пристойна сума. Батьки також попрощалися зі мною, відпустили одну в дорослий світ. Я була абсолютно не готова до самостійного життя, але довелося викручуватися.

Через деякий час познайомилася з Олегом. Це був мій перший досвід у відносинах. Ми з ним почали зустрічатися, через 3 місяці він зробив мені пропозицію. Своїм батькам я не стала розповідати про те, що я виходжу заміж. За весь час, з моменту мого повіту з рідної домівки, вони мені жодного разу так і не подзвонили.

Зате Олег був радий познайомити мене зі своєю мамою. Свекруха мене прийняла не дуже успішно, їй не подобалося, що батьки мої дуже бідні у мене не буде щедрого приданого.

– «Але я можу бути корисна, я вмію прибирати, не вимоглива. На мене не доведеться витрачатися і я працюю » – приводила я аргументи на свою користь.

Я розповіла свекрусі, яку суму я встигла накопичити за 12 років. Вона відразу подобріла до мене.

– «Гаразд, я пішов на роботу, а ви залишайтеся тут, спілкуйтеся» – сказав Олег і пішов.

Як тільки двері зачинилися, свекруха тут же мені пред’явила умови:

– «Не знаю, що мій син знайшов в тобі, але мені ти не подобаєшся! Коротше слухай, якщо хочеш вийти за Олега заміж, тягни сюди всі свої гроші, переконаємося, що ти не брешеш »

Я була настільки наївною, через годину, я стояла вже на кухні з грошима.

– «Добре, дуже добре, це інша розмова. Ти можеш бути вільна, завтра вирішимо з сином, варто йому на тобі одружуватися чи ні »

Вона виставила мене за двері. Якою ж дуpною я була, коли просто так віддала їй всi гроші, накопичені мною за 7 років. Я відразу зателефонувала Олегу і розповіла про те, що трапилося.

На наступний ранок я прийшла до нього додому, а свекруха тут же наїжджати на мене почала:

– «Я тобі що сказала? Чекати мого рішення! Так, все, мій син з тобою не одружиться! Гроші я залишаю собі »

– «Мама, не можна так поступати! Вона їх стільки років збирала. І не ти вирішуєш, на кому мені одружитися! Поверни їй все, що ти вчора забрала у неї »

– “Ще чого?! Вона сама мені їх принесла, я її про це не просила. А зараз у неї грошей немає, значить і вона тобі не потрібна. »

– «Не в грошах щастя, мама»

– «А ось тут ти помиляєшся. У грошах – щастя, синку! А дружину нову тобі знайдемо, з квартирою »- свекруха вела діалог так, ніби мене вже не було в квартирі, -« Ось як знайдемо багату, тоді і одружишся »

Олег не міг повірити, що його мама так себе вела. А я голосно ревіла, звинувачуючи своїх батьків, свою долю, за те, що виросла така наївна і несамостійна.

– «Ну чому це відбувається зі мною?» – ревіла я. Які у мене могли бути шанси, що він візьме мою сторону, а не матері, яка наpoдила його і поодинці виховувала? Так ніяких, я ніхто в житті, ще й без грошей тепер залишилася, по своїй же дурості.

– «Мама, якщо ти не повернеш їй гроші зараз же, то вважай немає у тебе більше сина!» – заявив Олег.

– «Що? Ти проміняєш мене на неї? Так як ти смієш! Я тебе одна ростила … » – свекруха не встигла договорити, як чоловік перервав її.

Читайте також:ВРАНЦІ ЛEЖУ МІЖ ДВОМА МУЖИКАМИ І ЗРOЗУМІТИ НЕ МОЖУ: ЩО ТЕПЕР? А МУЖИКИ ЯК НІ В ЧОМУ НЕ БУВАЛО ЧАЙ П’ЮТЬ, ОБГОВОРЮЮТЬ ЩОСЬ. А Я ТИХА, ЯК МИША, ТІЛЬКИ З ДИТИНОЮ ЙДУ ГУЛЯТИ. А ВЖЕ ЧЕРЕЗ КІЛЬКА ДНІВ У НАШІЙ ШАФІ З’ЯВИЛИСЯ НЕЗНАЙОМІ РЕЧІ, А ЧОЛОВІК ВСЕ СВОЄ З ДВОХ ПОЛИЦЬ ВМІСТИВ НА ОДНУ

– «Тільки заради своєї вигоди! Подивися, що ти зараз робиш! Люба, ми йдемо, і без будь-чиєї допомоги впораємося! »

Він взяв мене за руку і ми вийшли з квартири. Присівши на лавці в парку, він заспокоїв мене. Ми погуляли і стали думати, що робити далі. Про весілля не могло бути й мови, у нас не було грошей. Ми зняли квартиру і до сих пір живемо в ній. А свекрусі я бажаю, щоб все їй повернулося бумерангом, адже вона так і не повернула мені нічого.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел