fbpx

Неймовірне відео. Гурт «Без обмежень» і його лідер Сергій Танчинець, який зараз в теробороні, заспівали для людей у київському метро: Вільні! Так було й так буде! Ніщо не спинить нас!

Відомий і улюблений в Україні гурт «Без обмежень» і його лідер Сергій Танчинець, який зараз в теробороні, заспівали для людей у київському метро.

Музиканти з відомого українського гурту «Без обмежень» совїм виступом підтримали людей, які вже тривалий час переховуються від бомбардувань у київському метро. Артисти організували для них невеличкий концерт.

У фіналі виступу «Без омбежень» виконали композицію «Вільні люди», яка на цей момент є останньою написаною піснею гурту.

– І най недобрий час

Дає нам зараз доля,

Ніщо не спинить нас!

Найбільша цінність – воля! – летіло і відлунювалося під склепінням метро.

Учасники гурту висловили величезну подяку працівникам київського метрополітену за те, що вони дбають та оберігають людей.

– Найголовніше, що ми з вами маємо зараз робити, – це дякувати Збройним Силам України за те, що вони нас захищають, боронять нас і, абсолютно впевнений, переможуть та здобудуть для нас справжню Незалежність, – сказав лідер гурту Сергій Танчинець.

Треба сказати,  музиканти активно допомагають військовим наблизити перемогу: своє авто вони обладнали для перевезення волонтерської допомоги, а також збирають кошти на придбання військового спорядження.

– Коли закінчиться війна, я поверну свою родину додому та почну планувати концерти. Але це будуть не просто концерти. Це будуть концерти ПОДЯКИ всім тим людям, які, тримаючи зброю в руках, чи сидячи за кермом волонтерського автомобіля, допомагали Країні здобути ПЕРЕМОГУ. Вірю, що Перемога обов‘язково буде нашою. З нами правда і з нами Бог. Війна закінчиться, і ми обов‘язково будемо святкувати! – додав Сергій Танчинець.

Слава Україні!

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page