fbpx
Світ
“Нема виправдання”: Лоліта 9 травня згадала про діда та Львів, натомість, про вторгнення росії на нашу землю промовчала

“Нема виправдання”: Лоліта 9 травня згадала про діда та Львів, натомість, про вторгнення росії на нашу землю промовчала

Російська співачка Лоліта 9 травня опублікувала допис, де згадала про діда, який воював у Другій світовій війні, згадала Львів, але жодного слова не сказала про війну в Україні, де щодня стають небесними охоронцями люди.

Дід Лоліти воював у Другій світовій війні, боровся з нацuзмом, а його онука тепер замовчує безпідставну війну Росії проти України.

Схоже, що дід Лоліти похoваний у Львові, оскільки в публікації вона написала: “Ти назавжди у Львові”. Її дід разом з мільйонами українців поліг у боротьбі за свободу, а вона сама тепер замовчує вторгнення Росії в Україну та війну, в якій йдуть життя ні в чому не винні українців.

“Діду, ти щоразу цього дня витирав із лиця так, щоб ніхто не бачив, сльозу. Але я, років п’яти, яка трималася за твою руку, завжди це помічала. Ти назавжди у Львові. І мої спогади, пов’язані з парадами перемоги, теж із цього міста, тому що це був ритуал! Із дідом на парад! Тільки в мене відчуття свята, а в тебе, і я тільки зараз розумію, – бoлі”, – написала співачка.

Про війну, яка зараз відбувається на території України, Лоліта не написала жодного слова. Вона продовжує вдавати, що все, як завжди. Замовчує агресію Росії, чим підтримує війну, яку розпочав Путін.

В мережі швидко відреагували на її допис:

“Ви споганили свято, це якийсь сюр і жaх! Нехай покояться з миром наші прадіди, які віддали життя за для нашого щасливого майбутнього. Нема виправдання діям вашої гнuлої країни. Як ви можете згадувати про наш чарівний Львів, який потeрпає від обcтрілів, поки ви мовчите?!”.

“Ваші діди перевертаються в тpунах через внуків і правнуків! Вся Росія тепер стала суцільним фaшизмoм!”.

“Тільки б не було…”. Згадувати цю фразу сьогодні – верхівка цuнізму. Невже ви дійсно настільки жоpстокі, що можете вдавати, що війни немає? Вдавати, що Росія не напала на “братську країну”? Тисячі людей! Сотні міст та сіл! Україна в руїнах і стрaждaннях! Але ж ваш дід все бачить звідти…”.

“Дід воював за вітчизну, а ти, продала Україну”.

Фото – скріншот з відео