fbpx
Україна
“Ні влада, ні військо, ні багатство не врятують злого Путіна та його злих поплічників від гніву Божого. Деякі з них можуть подумати, що Бог занадто люблячий, щоб судити злих. Путін і його прихильники можуть одягати важкі золоті хрести і ходити по колу з шаманами і гундяєвими”

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця під час панахиди за жертвами російського вторгнення в Україну в соборі Святого Патрика в Нью-Йорку заявив, що ніщо не врятує Путіна та інших воєнних злочинців “від божого гніву”.

– Тисячі українських чоловіків і жінок встали на захист своєї нації та майбутнього своїх дітей, і, скажемо відверто, цим вони захищають увесь європейський континент і не тільки. – сказав Кислиця.

– Вони борються проти жорстокого ворога. Ворог, який прийшов знищити, вкрасти і принизити. Ворог, який не робить різниці між військовими та цивільними. Ворог, який не вважає себе зв’язаним жодними нормами чи правилами.

Ні влада, ні військо, ні багатство не врятують злого Путіна та його злих поплічників від гніву Божого.

Деякі з них можуть подумати, що Бог занадто люблячий, щоб судити злих.

Путін і його прихильники можуть одягати важкі золоті хрести і ходити по колу з шаманами і гундяєвими. Я попередив посланця Путіна: “Для військових злочинців немає чистилища; вони йдуть прямо в пекло”. Він не покаявся.

У своєму виступі Кислиця нагадав про десятки тисяч жертв росіян на Київщині та Маріуполі, де полягло людей більше, ніж під час ІІ Світової війни.

Він також наголосив, що щодня ворог нищить українських захисників.

“Нація платить найвищу ціну за своє право на існування”, – сказав Кислиця і наголосив: – “Україна переможе, а з нею переможе світ!”

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.