fbpx
Україна
Нова хвиля боротьби за Донбас настане вже через 5-6 днів: експерт пояснив наслідки влучання ЗСУ по складах ворога. Він розповів, чого нам чекати і як швидко оговтаються окупанти

Нова хвиля боротьби за Донбас настане вже через 5-6 днів: експерт пояснив наслідки влучання ЗСУ по складах ворога.

Окупанти буквально за тиждень адаптуються до нових реалій налагодження логістики й почнуть наступати з новою силою, – так вважає військовий експерт Петро Черник.

Відомо, що ЗСУ зараз успішно знищують склади боєприпасів ворога в глибокому тилу. Таким чином в окупантів уже не залишилося безпечних місць для розміщення складів на відстані до 100 км углиб від фронту.

Це , звичайно, ускладнить життя окупантам. Проте радіти зарано, адже це не зупинить ворога надовго, розповів Петро Черник в ефірі ТСН.

– Противник тримав свої склади на глибині до 50 км. І завозив їх туди великими ешелонами залізницею. Однозначно він цього робити більше не зможе, – говорить Черник.

Тепер російським військовим, які підвозитимуть боєприпаси, доведеться зупинятися на відстані понад 100 км від лінії фронту, після чого вручну перевантажувати боєприпаси з потягів на вантажівки. Це в рази ускладнить доставку боєприпасів окупантам.

При цьому для розвантаження вагонів доведеться відволікати від боїв особовий склад з передової.

– Потрібно вивести з ладу всього 3 логістичні шляхи. Проте радіти зараз ще рано, – наголошує Черник, – адже це ще не переломний момент у війні.

Загроза для поки що України зберігається на усіх напрямках. І зараз неможливо спрогнозувати, де саме точково окупанти можуть вдарити, тому варто бути готовими до всього.

Оголошена Росією “оперативна пауза” насправді не діє, вважає експерт. Адже окупанти не припиняли вогонь. Коли ж росіяни адаптуються до нової логістики, то почнеться нова хвиля битви за Донбас.

– Ми якісно нищимо їхні боєкомплекти, і вони думають як поширювати їхню власну логістику і забезпечувати передову необхідним. На мій погляд, до 5-6 днів максимум, до тижня, вони напрацюють цю логістику. Все перезавантажать на вантажівки і почнеться нова хвиля боротьби за Донбас, – зазначає експерт.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.