fbpx
Шоу-бізнес
Нова кохана Едгара Камінського прокоментувала їх роман

Незабаром після розлучення зі Славою з НеАнгелів Едгар Камінський завів нові відносини. Джерело

Обраницею пластичного хірурга стала арт-директор і співвласниця бренду Jean Gritsfeldt Ольга Багата.

А недавно нова дівчина Едгара Камінського прокоментувала їх відносини.

Ольга Багата не приховує, що любить і любима. Більш того, жінка зізналася, що саме Едгар зробив перший крок в їх відносинах.

Читайте також: У нашій сімї всі люблять похрумтіти сухариками. Та й у салатах у супах вони смакують. У такому разі готую домашні сухарики: абсолютно натуральні і дуже ароматні! Такі навіть дітям можна давати!

У моєму випадку Едгар робив все як гідний справжній чоловік. Він залицявся до мене, намагався зробити все для того, щоб наші відносини розвивалися. Тому він свого домігся. І продовжує це робити кожен день”, – розповіла Ольга.

До слова, дівчина вже встигла налагодити відносини з дітьми свого коханого – Леоном і Лаурою від шлюбу зі співачкою Славою Камінської.

У мене теж син, у нас троє діток, уявляєте? Ми взагалі дуже любимо дітей один одного. Тому що сім’я – це найголовніше”, – вважає вона.

Більш того, з матір’ю дітей Едгара Камінського Ольга теж в хороших відносинах: “Ви знаєте, прекрасно. Все чудово. Це ж мама діток і колишня дружина, тому у мене до всієї сім’ї велику повагу”.

facebook