fbpx

Нове життя: як живуть сіамські близнюки після роз’єднання (фото)

6 грудня в Пало-Альто, штат Каліфорнія, роз’єднали сіамських близнюків Еву і Еріку Сандовал, які були скріплені грудинами. У них розділили травну систему, матку, печінку та сечовий міхур. Обидвом залишили по одній нозі.

Про це пише американські ЗМІ.

На oпеpaцію батьки зважилися через нестабільний стан дітей. Вони були госпіталізовані з десятками інфекцій сечовивідних шляхів та незліченними випадками зневоднення. Через сім місяців після операції, двійнята прекрасно себе почувають і вже й не пам’ятають, що були з’єднані.

Раніше Еріка була майже вдвічі більша за сестру і лікарі боялися, що вона споживає більше поживних речовин. Тепер їх вага зрівнялась.

Вони навчилися рухатися з однією ногою, використовуючи інвалідні коляски. За рік лікарі пророкують їм ходьбу з милицями.

Читайте також: НА ПОПУЛЯРНОМУ АТРАКЦІОНІ СТАЛАСЯ ЖAXЛUВA AВAPIЯ

Зараз діти вдома зі своїми батьками Аїдою та Артуро Сандовалом.

З дівчатами займалися реабілітологи ігровою терапією, щоб навчити їх психологічно адаптуватися до розлуки.

“Жодна з дівчат, здається, не має проблем з налагодженням. Вони обидві дуже добре рухаються”, – сказав Паккард, дитячий психіатр Мішель Голдсміт.

Оскільки в кожної з них відсутні деякі тазові кістки на боці без ноги, незрозуміло, чи зможуть вони приймати протезові ноги.

You cannot copy content of this page