fbpx

Новонароджене дитя опинилося у мурашнику: мати позбулася, щоб не засмучувати бойфренда

21-річна горе-мати Сідні Уойтаскік з Техасу викинула свою новонароджену дочку в мурашник, щоб не засмучувати свого бойфренда.

Як запевняє дівчина, вона до останнього не знала про свою вaгiтнicть, тому після неподаваних пoлoгів вирішила приховати це від батька дитини, аби не доставляти йому неприємності.

Новонароджена дівчинка була знайдена в кущах на вулиці Х’юстона, штат Техас, рано вранці 10 серпня. Плач викинутого дитини почув житель сусіднього будинку Альберт Петерсон.

За словами Альберта, немовля було все усіяне мурахами, а його пyпoвина була не відрізана, а відірвана.

Поліції не складно було встановити особу матері і її швидко знайшли. Нею виявилася 21-річна Сідні Уойтаскік, яка не стала заперечувати свою причетність до злочину.

Дівчина пояснила, що буквально до останнього моменту не знала про свою вaгiтнiсть, так само як і її хлопець Діндр Скілерн. Сідні вирішила не засмучувати бойфренда цією інформацією і просто позбулася новонародженої дочки.

Читайте також: МАТИ ЗАЧИНИЛА ДИТИНУ В АВТО В 30-ГРАДУСНУ СПЕКУ

Відносно недбайливої ​​матері порушено кримінальну справу, їй загрожує до 20 років позбавлення волі. Дівчинка зараз перебуває в лікарні, за її життя борються лікарі – у немовляти виявили бактеріальну інфекцію і збій серцевого ритму.

Мати Сідні (новоспечена бабуся) висловила бажання оформити опіку над дитиною: вона стверджує, що теж не здогадувалася про вaгiтнicть своєї дочки!

Цілком можливо, що і жінка, і ця парочка знали про вaгiтнicть і спланували все заздалегідь, адж важко повірити, що ніхто не помічав живота породіллі.

Джерело.

You cannot copy content of this page