fbpx
Breaking News
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Світ
Новонароджене дитя опинилося у мурашнику: мати позбулася, щоб не засмучувати бойфренда

21-річна горе-мати Сідні Уойтаскік з Техасу викинула свою новонароджену дочку в мурашник, щоб не засмучувати свого бойфренда.

Як запевняє дівчина, вона до останнього не знала про свою вaгiтнicть, тому після неподаваних пoлoгів вирішила приховати це від батька дитини, аби не доставляти йому неприємності.

Новонароджена дівчинка була знайдена в кущах на вулиці Х’юстона, штат Техас, рано вранці 10 серпня. Плач викинутого дитини почув житель сусіднього будинку Альберт Петерсон.

За словами Альберта, немовля було все усіяне мурахами, а його пyпoвина була не відрізана, а відірвана.

Поліції не складно було встановити особу матері і її швидко знайшли. Нею виявилася 21-річна Сідні Уойтаскік, яка не стала заперечувати свою причетність до злочину.

Дівчина пояснила, що буквально до останнього моменту не знала про свою вaгiтнiсть, так само як і її хлопець Діндр Скілерн. Сідні вирішила не засмучувати бойфренда цією інформацією і просто позбулася новонародженої дочки.

Читайте також: МАТИ ЗАЧИНИЛА ДИТИНУ В АВТО В 30-ГРАДУСНУ СПЕКУ

Відносно недбайливої ​​матері порушено кримінальну справу, їй загрожує до 20 років позбавлення волі. Дівчинка зараз перебуває в лікарні, за її життя борються лікарі – у немовляти виявили бактеріальну інфекцію і збій серцевого ритму.

Мати Сідні (новоспечена бабуся) висловила бажання оформити опіку над дитиною: вона стверджує, що теж не здогадувалася про вaгiтнicть своєї дочки!

Цілком можливо, що і жінка, і ця парочка знали про вaгiтнicть і спланували все заздалегідь, адж важко повірити, що ніхто не помічав живота породіллі.

Джерело.

Related Post

facebook