fbpx
Суспільство
Новий податок. За що ще українцям доведеться платити в 2020 році: майно може бути заарештовано.

На українців чекає черговий податок, передають Акценти.

В Україні в новому 2020 році введено податок на нерухомість.

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

При цьому наголошується, що такий податок є досить поширеною практикою в інших країнах світу.

Так, податок доведеться платити в тих випадках, якщо ж квадратура житлової площі буде перевищувати встановлені норми.

Розмір податку буде прямо залежати від площі житлового приміщення. Наприклад, квартира до 60 квадратних метрів і приватний будинок до 120 квадратів не оподатковуватиметься.

Таким чином, за кожен квадратний метр, який буде виходити за рамки норми доведеться доплачувати.

На даний момент показник податку становитиме півтора відсотка від показника мінімально заробітної плати в Україні. Дана цифра становитиме 41.70 гривень за кожний наступний квадратний метр за рамками норми.

При цьому справедливо буде зазначити, що платити можливо доведеться і менше. Такий варіант також не виключається, адже регулювати дані правила буде мати можливість місцева влада. На ділі ж місцева влада може взяти податок з людини в розмірі одного відсотка, замість півтора. Також вони можуть збільшити рамки податкового обкладення з 50 до 80 квадратних метрів.

У 2020 році багатьом доведеться сплатити податок за минулий 2019 рік.

При розрахункових процедурах буде враховуватися мінімальний показник заробітної плати за минулий рік. А становить даний показник 4173 гривні.

Так, наприклад, при ставці в один відсоток оподаткування за квартиру з квадратурою в 150 метрів власник буде зобов’язаний заплатити 3755 гривень за 90 метрів за рамками норми.

Податок люди повинні будуть оплатити в період двох місяців від моменту отримання квитанції.

При затримці в тридцять днів буде загрожувати штраф 10 відсотків. При затримці вже від тридцяти днів відсоток підвищиться вдвічі. Якщо ж штраф буде ігноруватися на постійній основі, майно може бути заарештовано.

Читайте також: БАБУСЯ БУЛА ВІРУЮЧОЮ ЛЮДИНОЮ І ДОТРИМУВАЛАСЯ ВСІХ ПОСТІВ. Я Ж В ДИТИНСТВІ ПРОСТО ОБОЖНЮВАЛА ЦІ ЇЇ ПІСНІ ГОЛУБЦІ З ГРЕЧКОЮ І КАРТОПЛЕЮ! ВОНИ І ЗАРАЗ ДУЖЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ВСІЙ НАШІЙ РОДИНІ, ТОМУ Я ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ГОТУЮ ЇХ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС. А ВСІ НАШІ ГОСТІ ДИВУЮТЬСЯ ЇХ НЕПЕРЕВЕРШЕНОМУ СМАКУ!

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook