fbpx
Україна
Новий прогноз від Арестовича: – Наступ в Луганській області – це останній успіх російської армії в Україні. Мається на увазі великий успіх. Село якесь можуть взяти. Я просто знаю, що діється у військах Росії

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що окупанти розгубили бойовий потенціал в останні тижні. Також Арестович озвучив новий прогноз щодо подій в Україні.

На його думку, взяття Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська було останнім успіхом російської армії на території України.

Радник голови офісу президента Олексій Арестович під час розмови з російським правозахисником Марком Фейгіним заявив, що армія російських окупантів не в змозі захопити Слов’янськ і Краматорськ.

– Наступ в Луганській області – це останній успіх російської армії в Україні. Мається на увазі великий успіх. Село якесь можуть взяти. Я просто знаю, що діється у військах Росії. Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Рубіжне – це міста середньої величини. Вони їх брали 90 діб з великою кількістю військових, втратили велику кількість людей, – зазначив Арестович.

Радник голови ОП нагадав, що ЗСУ з Лисичанська просто відступили.

Арестович пояснив, чому ЗСУ вийшли з Лисичанська та Сєвєродонецька.

– У Сєвєродонецьку вони ще півтори доби воювали з порожнім містом, в Лисичанську теж саме було дві доби. Де вони візьмуть оперативні резерви для того, що взяти ще одне місто? Хочуть взяти Слов’янськ і Краматорськ? – сказав Арестович.

Нагадаємо, 3 липня росЗМІ повідомили, що міністр оборони Росії Сергій Шойгу доповів президенту країни-агресора Володимиру Путіну про окупацію всієї Луганської області. За його словами, російська армія повністю контролює Лисичанськ.

До вечора 3 липня в Генштабі заявили, що Сили оборони України після важких боїв за Лисичанськ прийняли рішення вийти з міста. У ворога серйозна перевага у важкому озброєнні і чисельності особового складу. Подальша оборона міста могла б призвести до фатальних наслідків. Для збереження життя українських військових було вирішено покинути місто.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.