fbpx
Світ
“Ну нарешті!”: Російські ЗМІ звинуватили Галкіна, Макаревича та багато інших, у фінансуванні держперевороту в Білорусі. За збігом обставин, всі вони підтримують Україну (фото)

Російські ЗМІ звинуватили відомих артистів, блогерів, журналістів та інших впливових особистостей у фінансуванні держперевороту в Білорусі 2020 року. Серед таких “спонсорів” опинилися лідер рок-гурту “Машина времени” Андрій Макаревич, пародист Максим Галкін, блогер Юрій Дудь тощо.

За “неочікуваним” співпадінням, всі внесені до списку знаменитості засудили війну в Україні. На абсурдне звинувачення вже відповів Андрій Макаревич в Facebook.

“Ну нарешті! А я ж ще марсіан до батька підсилав, зарaжених віcпою мавп, і скло йому в суп сипав! Народ, прикрийте вже смітник”, – попросив артист.

Його, як і інших противників війни, записали в перелік людей, що нібито перераховували кошти в BYSOL – фонд, який збирав гроші на здійснення держперевороту в республіці. За інформацією ЗМІ, вдалося зібрати близько 14 млн. євро на повалення діючого режиму.

Повідомляється, що в списку, який незаконно обраний президент Білорусі Лукашенко передав Москві, числяться 5 тисяч громадян РФ.

Серед них багато знаменитих людей, які дотримуються ліберальних поглядів та засуджують диктаторську політику Кремля.

Мова йде про Андрія Макаревича, гендиректора забороненого в РФ телеканалу “Дощ” Наталю Синдеєву, пародиста Максима Галкіна, блогера Юрія Дудя, батька відомого опозиціонера Михайла Ходорковського, Бориса Ходорковського, опозиціонера Гарі Каспарова, головного редактора видання “Новая газета” Дмитра Муратова та інших.

Усі внесені до переліку особи виступили проти загарбницької політики президента Путіна, а дехто навіть покинув Росію після початку повномаштабної війни в Україні.

Російські ЗМІ заявили, що найближчим часом білоруський телеканал ОНТ опублікує поіменный список спонсорів мінських протестів разом із сумами пожертвувань.

Фото – скріншот з відео