fbpx

Ну як так? Чому?: Дмитро Ступка та Поліна Логунова більше не чоловік та дружина (фото)

Ну як так? Чому?: Дмитро Ступка та Поліна Логунова більше не чоловік та дружина.

Стиліст-перукар, нутриціолог та ведуча Поліна Логунова в Мережі повідомила, що вони з актором Дмитром Ступкою більше не разом.

Не встигли всі відійти від новини про розлучення Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса, як тут новий подив. Виявляється, Дмитро Ступка та Поліна Логунова також більше не чоловік та дружина.

В Instastories Логунова пояснила, що вони залишилися чудовими друзями та люблячими батьками.

“Друзі, ми з Дімою більше не подружжя, але залишилися чудовими друзями та люблячими батьками, за що йому вдячна. Нам вдалося зберегти справді дружню атмосферу. Ми подаватимемо приклад, як колишньому подружжю можна зберегти стосунки”, — зауважила Поліна.

Окрім того, Поліна Логунова заінтригувала фоловерів, опублікувавши світлину, на якій хвалиться дорогоцінною обручкою. Втім, зрозуміло, що це не від Ступки.

Зазначимо, що Логунова та Ступка перебували у шлюбі з 2016 року. У 2017-му у пари народилася донька Богдана. Восени минулого року вони переїхали до США.

Після початку війни рф проти України Ступка приїхав до Польщі, де допомагає українським біженцям та збирає кошти для потреб ЗСУ.

Тим часом Логунова разом з донькою залишились у Сполучених Штатах, звідки вона підтримує Україну. Також Поліна працює стилісткою-перукаркою та проводить фітнес-марафони.

Що б там не було, побажаємо молодим людям щастя!

You cannot copy content of this page