fbpx
Цікаве
Нумерологи запевняють: номер квартири впливає на самопочуття і атмосферу в домі!  Є сприятливі номери, а є шкідливі. Звірте, чи відповідає номер вашої квартири чи будинку тому, як ви в ній почуваєтеся? 

Нумерологія говорить, що числа грають важливу роль в нашому житті і в нашій долі. Сильний вплив робить номер квартири на самопочуття людини і атмосферу в сім’ї. Як же визначити щасливе число квартири?

У квартирі ми проводимо дуже багато часу. Тому до вибору її номера потрібно підходити уважно. Як визначити сприятливий і несприятливий номер квартири? Джерело

Розраховуємо нумерологію квартири

Щоб розрахувати нумерологічний номер вашої квартири, потрібно скласти всі числа його фактичного номера, повинно вийти однозначне число. Наприклад, у вас квартира 29: 2 + 9 = 11; 1 + 1 = 2. Двійка управляє енергією в квартирі.

Розрахунок номера будинку проводиться також. Якщо присутні в номері будинку літери, то відрахуйте, яка за рахунком буква в алфавіті і додайте таке число. Наприклад, номер будинку «5В». Буква «В» третя в алфавіті, значить для розрахунків вам потрібно число 3: 5 + 3 = 8.

Розшифровка

Одиниця. Якщо вашим будинком управляє цифра один, то в вашому домі багато затишку, згуртованості, дружби і любові. Такий будинок сприяє спокійному проживанню великої кількості людей, тому що одиниця оберігає від сварок.

Двійка. Енергія двійки відповідальна за працездатність, знання. У цій квартирі добре проживати вченим і студентам. Але енергія двійки зовсім не розташовує до релаксу та відпочинку.

Трійка. Трійка сприятиме духовним пошукам мешканців житла. У такій квартирі добре молитися, медитувати. У ній не затримується негативна енергія. Але гостям в такому будинку буде незатишно.

Четвірка. Четвірка добре зміцнює дружбу і родинні зв’язки. Навіть недоброзичливці в квартирі себе будуть почувати комфортно. Тому важливо приводити в такий будинок тільки тих людей, в яких ви впевнені.

П’ятірка. Число 5 притягне в ваш будинок удачу. У такій квартирі часто збираються гості. Єдиний мінус квартири в тому, що в ній загострюється недовірливість.

Шістка. Це число має енергетику перепаду, тому мешканці такої квартири кажуть, що у них спостерігаються часті перепади настрою. Жителі також можуть відчувати постійний стрес і напруження.

Сімка. Такий будинок допомагає концентрувати свою увагу на найважливішому. Жителі «сімки» – дуже згуртовані. Головне вміти довіряти один одному, щоб атмосфера квартири сприяла вам.

Вісімка. Номер такої квартири підходить людям аналітичного складу розуму, всім, хто постійно думає про роботу. Квартира буде сприяти завершенню робочих справ, але творчим людям вона не підійде.

Дев’ятка. Атмосфера такого будинку відрізняється особливою удачливістю у всіх сферах. Хочете грошей, любові, хороших відносин в сім’ї – тоді вам підійде такий будинок.

Читайте також: БАБУСИН ЗАПЕЧЕНИЙ СУП – ЦЕ НЕ ПЕРЕДАТИ СЛОВАМИ, ЯК СМАЧНО! ОБОЖНЮЮ ЙОГО З ДИТИНСТВА. ВСЕ ЖИТТЯ ПЕРЕКОНУЮСЯ: НАЙСМАЧНІШІ СТРАВИ – ПРОСТІ, З ПРОСТИХ ПРОДУКТІВ, З ЯКИМИ НЕ ТРЕБА ДОВГО МОРОЧИТИСЯ. САМЕ ТАКІ БЛЮДА ГОТУВАЛИ НАШІ ПРЕДКИ. 

facebook