fbpx
Україна
Няні безкоштовно доглянуть за малечею, чиїх батьків госпіталізують до лікарні через коронавірус

Якщо батьків госпіталізують до лікарні через коронавірус, і яким ні з ким буде залишити своїх дітей, безкоштовно надати помічницю для догляду за малюками пропонують сервіси експрес-нянь ParaSolka та BahamaMama.

Про це ParaSolka повідомила на сторінці у Facebook.

“Parasolka та BahamaMama просить батьків, у яких немає в Києві бабусь/дідусів/друзів, що зможуть допомогти з дітьми, записати на випадок форс-мажору телефони 0961889755, 0679887388, і повісити на холодильник”, — йдеться у повідомленні.

“Ми сподіваємося, що наш телефон вам не знадобиться. Але знайте, що у вас є на кого розраховувати, якщо буде потреба”, — додали в компанії.

У BahamaMama уточнили, що готові підтримати таких батьків, і порадили їм мити руки, провітрювати приміщення, підтримувати імунітет та не панікувати.

“Ми разом із ParaSolka. Цілодобовий сервіс експрес-нянь готовий вас підтримати! Вся інформація нижче та в попередніх наших постах. Мийте руки, провітрюйте приміщення і підтримуйте імунітет. Все буде добре! “НІ” паніці!”, – таким постом приєдналися до своїх колег в BahamaMama.

Фото ілюстративне – mamainfo.com.ua

facebook