fbpx
Україна
Низка відомих астрологів закликала українців не повенртатися: астроексперти попередили про події в Україні, які розпочнуться у середині літа

Низка відомих астрологів закликала українців не поспішати повенртатися на батьківщину: астроексперти попередили про події в Україні, які розпочнуться у середині літа.

Астролог Дмитро Уранос:  Лінія заходить Марса (планети війни) в Овні (вогненний агресивний знак) проходить Білоруссю крізь Київ до Ізмаїла, зачіпаючи такі великі міста як Чернігів, Біла Церква, Умань і зачіпає морську зону біля гирла Дунаю поблизу острова Зміїний.

Друга лінія є менш небезпечною. Вона проходить із Білорусі через Любешів, Луцьк, Млинів, Тернопіль, Чернівці.

Щодо загрози з Білорусі – оскільки дві лінії Марса проходять через Білорусь та Україну, то загроза з території Білорусі є, особливо загроза ракетних ударів. Але чи ця загроза вторгнення буде реалізована – сказати важко. Там щось планується. Думаю, що не варто ігнорувати навіть невелику можливість вторгнення з боку Білорусі.

У Харкові буде небезпечно аж до кінця війни – все припиняться лише після закінчення конфлікту. Це місто його географічне положення прирікає на руйнування. Росіяни протягом всієї війни мститимуть цьому місту за опір, як Маріуполю. Я рекомендую всім, хто має можливість виїхати з міста, не поспішайте повертатися в найближчі місяці. Надалі переселятися, відновлювати та відбудовувати Харків слід у південному, південно-західному напрямку, а про північний напрямок у бік кордону – немає сенсу. Прикордонні та прифронтові зони тепер на роки в небезпеці та занепаді. Міграція населення до центру країни та на захід – неминуча.

Що стосується Запоріжжя, Дніпра та Кривого Рогу, вони потерпатимуть від ракетних обстрілів, але ворогові не вдасться захопити ці міста.

Ці прогнози пишуться не для того, щоб ви їх боялися, а для вжиття контрзаходів та протидії небажаним подіям.

Ольга Медвецька: Світ знаходиться на порозі нової епохи, в якій звичний статут, межі та норми життя на планеті зміняться. Під час Кримської війни 1855 року стався цікавий астрологічний кармічний вузл. Ця подія стала початком поразки Росії в тій війні і найближчим часом такий вузол має повторитися.

Ганна Карпеєва: Наприкінці літа між Україною та країною-агресором відновляться мирні переговори. Наприкінці липня-початку серпня настане кризовий момент, який може вплинути на те, що сторони тимчасово спробують «заморозити конфлікт». У серпні вже буде півроку, як у нас це триває. Півроку – це завжди поворотна точка в будь-якому циклі, яка говорить про те, від чого нам відштовхуватися. Починаючи з серпня — вересня будуть спроби якихось переговорів.

Валентина Віттрок: Зниження інтенсивності бойових дій для України. Це може бути початком конструктивних переговорів, які в майбутньому призведуть до укладання мирного договору. Є ймовірність, що цей договір буде проміжним та тимчасовим. Його головна перевага буде в тому, що важкі бої припиняться, хоча зіткнення у деяких регіонах продовжуватимуться.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.