fbpx

Обоє не хотіли завершувати розмову, – Тіллерсон коментує зустріч Трампа і Путіна

Переговори глав Росії та США у Гамбурзі тривали довше запланованих 40 хвилин – понад дві години, оскільки ні Дональд Трамп, ні Володимир Путін не хотіли завершувати розмову.

Про це розповів Держсекретар США Рекс Тіллерсон, коментуючи зустріч президента Росії Володимира Путіна та глави США Дональда Трампа 7 липня у німецькому Гамбурзі, передає Іnforesist.

Читайте також: Скасування АТО: Порошенко виступив із тривожною заявою

“Такий рівень залучення і обміну, що жоден з них не хотів зупиняти бесіду. Між ними двома було дуже ясне позитивне взаєморозуміння”, – сказав Держсекретар США.

Тіллерсон також зазначив, що перша леді США Меланія Трамп спробувала “забрати” свого чоловіка з переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним, але їй це не вдалося.

Читайте також: Підтверджено розвідкою: Financial Times назвала творців вірусу Petya

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров додав, що під час зустрічі Володимир Путін та Дональд Трамп були зацікавлені у пошуці рішень, які відповідають національним інтересам США, Росії та міжнародної спільноти.

До слова, президенти Дональд Трамп та Володимир Путін під час зустрічі у Німеччині домовились співпрацювати у сфері кібербезпеки.

You cannot copy content of this page