fbpx
Україна
Очікується невелике потепління, хоча місцями пройде дощ: прогноз погоди в Україні на тиждень

Після теплого жовтня в Україні нехай і з деяким запізненням, але прийшли осінні холоди. У той же час, на днях з’являлася інформація про те, що країну чекають чергові кілька теплих днів. Джерело

У суботу, 2 листопада в західній частині України місцями можливі осадкі.

Будет досить холодно: в західних областях вдень в середньому 5-10 градусів тепла, в центральних 6-8 градусів, на півночі країни від 4 до 8 градусів, у східних областях від 3 до 6 градусів, і на півдні 7-11 градусів вище нуля.

У неділю, 3 листопада очікується невелике підвищення температури повітря, разом з яким прийдуть дощі – тепер уже не тільки в західній, а й в північній частинах країни.

На заході вдень 10-14 градусів тепла, в центрі 9-12 градусів, на півночі 6-10 градусів, у східних областях 5-8 градусів, і на півдні від 9 до 15 градусів вище нуля.

У понеділок, 4 листопада потеплішає ще більше, при цьому з потеплінням в західні області прийдуть не дуже звичні для цього місяця грози.

Читайте також: Яке свято 2 листопада: що потрібно oбoв’язково зpoбити в цей день, а що ні в якoмy разі не мoжна робити

Температура повітря вдень складе: на заході 15-19 градусів тепла, в центрі від 14 до 17 градусів, на півночі 12-15 градусів вище нуля, на сході 9-11, і в південних регіонах 15-18 градусів.

У вівторок, 5 листопада на заході країни сухо, а ось в інших регіонах, крім Луганської області та Криму, дощі, можливі грози.

В західних, північних і східних областях вдень 14-16 градусів, в центрі від 15 до 19 градусів, на півдні від 17 до 20 градусів вище нуля.

У середу, 6 листопада дощі з грозами знову очікуються в західних областях. На решті території країни сухо і тепло, середня температура повітря в Україні вдень 15-17 градусів тепла