fbpx
Україна
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима

Перші морози прийдуть в Україну в середині листопада. Потім потепління повернеться, а на справжню зиму слід очікувати з 12 грудня.

Такий прогноз погоди в Україні озвучив в ефірі ObozTV народний синоптик Леонід Горбань, пише “Обозреватель”

За словами Горбаня, перші 3-4 дні листопада денна температура триматиметься на рівні +10…+14. Потім температура впаде, і протягом п’яти днів буде триматися +6…+9.

“А з 12 по 22 листопада будуть слабкі стійкі морози. Буде -2…-4, а 17-18 листопада температура сягатиме -9…-11. З 23 листопада – знову потепління, і до кінця листопада температура ще плюсова”, – спрогнозував він.

Як зазначив народний синоптик, “стійка зима почнеться чітко з 12 грудня”.

“3-4 перших дні грудня буде мінусова температура, потім 4-5 днів плюсова, +3…+4. А з 12 грудня і до кінця місяця – повністю мінусова температура. Щоправда, морози невисокі – вони десь -4…-5, -11…-12. І тільки 24-25 грудня можуть досягати -13…-15”, – розповів він.

Читайте також:ЦЯ ЗAКУCКА З КАПУСТИ З’ЇДАЄТЬСЯ МОМЕНТАЛЬНО. ВИХОДИТЬ СМАЧНІШЕ ЗА ПИРІЖКИ! ОСОБЛИВО ЗРУЧНО ТИМ, ЩО НЕ ПОТРІБНО ВОЗИТИСЯ З ТІСТОМ. ГОТУЮ ВЖЕ ВДРУГЕ ЗА ТИЖДЕНЬ! 

“Зима очікується з гарними морозами – весь січень морозний, а лютий буде сильніше, ніж січень. Там будуть досягати до -18…-20. Сніг буде йти постійно. Великих періодів відлиги не спостерігається. Практично вся зима буде дуже сніжною”, – додав Горбань.

facebook