fbpx

Один пішов: Перший російський банк оголошено банкрутом. Санкції зробили свою справу

Один пішов: Перший російський банк оголошено банкрутом. Санкції зробили свою справу

Російський банк у Нідерландах оголошено банкрутом. Йдеться про Амстердамський торговий банк (АТБ), який постраждав внаслідок введених санкцій.

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомляє агентство AFP. “Амстердамський торговий банк, що належить Росії, потрапив під санкції, впав, заявив суд”, – йдеться в повідомленні агентства.

Банку було завдано серйозних збитків через санкції, введені проти Росії через війну, багато контрагентів та інших банків оголосили бойкот фінансовій установі. В результаті банк спробували продати, проте покупців не вдалося знайти.

Зазначимо, Амстердамський торговий банк зареєстровано у Нідерландах. Він спеціалізувався на наданні торговельного фінансування компаніям, які бажають вести бізнес у країнах колишнього Радянського Союзу. АТБ належить корпоративному казначейству “Альфа-Груп”.

До речі, російський банкір Петро Авен, який потрапив під санкції та має відношення до Альфа-Груп, заявив, що його бізнес повністю зруйнований. Він сумнівається, що зможе найняти водія, а сам кермувати не вміє.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page