fbpx
Україна
Один з найуспішніших астрологів України Влад Росс розсекретив дату, коли “головний” візьметься за голову і буде “святкувати” свою поразку

Один з найуспішніших астрологів України Влад Росс розсекретив дату, коли “головний” візьметься за голову і буде “святкувати” свою поразку

Коли ж на нашій Батьківщині запанує мир та спокій!

Ситуація зміниться вже в поточному місяці – тобто жовтні!

Астроексперт Влад Росс повідомив, коли найімовірніше українці будуть святкувати Перемогу. За баченням спеціаліста, другий місяць осені може бути останнім “чорним” місяцем, оскільки в ніч з 30 на 31 жовтня Марс перейде в ретроградний рух.

“У цей час війна стане спокійнішою. Та й взагалі, після статичності Марса буде можливість зупинити війну”, – розповів Росс.

Астролог наголосив, що вже до зими Збройні сили України мають велику можливість зробити контрнаступ, який нас потішить. Також ближче до кінця сезону Україна зможе досягти важливої мети у цій війні.

До речі, астролог дав настанову і для бізнесменів. В цей час не варто починати нічого нового, оскільки все піде “коту під хвіст”

“Для бізнесменів цей період не найкращий, і їм в названі дати варто призупинити будь-яку підприємницьку діяльність, інакше вони можуть зазнати фіаско. У будь-якому випадку, їхні дії не дадуть такого результату, на який вони очікують”, – додав астролог.

Все буде Україна!

Віримо! Не здаваймося! Кожен на своєму фронті!

Слава Богу! Слава Україні! Слава мужнім ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page