fbpx

Оксана Марченко вже не та, що була раніше: пластичний хірург прокоментував зміни зовнішності дружини Медведчука. “Щонайменше чотири процедури з поганим результатом”

Оксана Марченко вже не та, що була раніше: пластичний хірург прокоментував зміни зовнішності дружини Медведчука. “Щонайменше чотири процедури з поганим результатом”

Після звернення Оксани Марченко до президента Володимира Зеленського із закликом негайно звільнити чоловіка Віктора Медведчука, у мережі почали обговорювати її “нове” обличчя. Справді, сьогодні зовнішність колись популярної телеведучої дуже відрізняється від тієї, яку ми бачили на екрані.

Пластичний хірург Григорій Стрикун розповів в Instagram, які пластичні операції могла робити дружина проросійського політика. Фахівець побачив щонайменше чотири процедури з поганим результатом, а саме:

1. Ринопластика. Лікар звернув увагу на те, що кінчик носа піднятий, але відведений трохи ліворуч від вертикальної осі. За його словами, це свідчить про незадовільний результат від операції.

2. Блефаропластика верхніх та нижніх повік. Верхня блефаропластика виконана в “агресивно”, тобто з надмірним висіченням шкіри та жирових тілець орбіти, що призвело до скелетизації орбіти – тобто ефекту натягнутої шкіри на череп. Нижня блефаропластика із пошкодженням функціональних волокон кругового м’яза ока та висіченням шкіри, що призвело до порушення закривання очей та формуванням “округлого” вирізу очного яблука з ефектом “риб’ячого ока”. Крім того, внаслідок порушення мимовільного закриття очей вимушено доводиться піднімати погляд вгору, щоб змочити очне яблуко, що дуже наглядно видно на відео.

3. Видалення жирових тіл Біша. Ця процедура сприяла “впаданню” щік всередину та ефекту схудлого обличчя.

4. Ботокс. Внаслідок надмірної дози препарату у Марченко спостерігається повна відсутність міміки середньої та верхньої третини обличчя.

“Можливо, щось не врахував, але це те, що в першу чергу кидається в очі, – зазначив пластичний хірург. – Я не слідкував за зовнішністю даної особи і не знаю, чи всі зміни відбулися раптово чи поступово”.

 

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page