fbpx
Україна
Окупант-бурят на Херсонщині щиро вірив, що зможе привласнити і завести до себе додому інтернет. Для цього навіть здійснив подвиг – заліз на стовп: ми воюємо з прибульцями з середньовіччя

Окупант-бурят на Херсонщині щиро вірив, що зможе привласнити і завести до себе додому інтернет. Для цього навіть здійснив подвиг – заліз на стовп: ми воюємо з прибульцями з середньовіччя.

Одне із сіл Херсонської області окупували військові РФ, які, судячи з усього, не знали, як працює інтернет. Один особливо розумний загарбник хотів “привласнити” це благо цивілізації і відвезти додому, для чого навіть поліз на стовп.

Про такий інцидент розповів українець, якому вдалося виїхати із села на підконтрольну Києву територію. Історію оприлюднив у Facebook журналіст Михайло Ткач.

За його словами, йдеться про окупанта-бурята. Між ним та жителем села відбувся такий діалог:

– А що це на стовпі?

– Інтернет.

(Поліз знімати).

– Навіщо тобі?

– Додому відвезу інтернет.

Користувачів мережі розсмішила ця історія. У коментарях вони пожартували, що російський військовий намагався “звільнити стовп від інтернету”.

Одна з підписниць розповіла про інший випадок: у селі Лукашівка під Черніговом буряти відібрали в людей усі електрочайники, а підставки до них залишили.

Все буде Україна!

Фото ілюстративне