fbpx
Україна
Олег Сенцов, який зараз захищає Батьківщину, розповів, скільки триватиме війна проти російських окупантів: “Потрібно не лише перемогти Росію. Я думаю, два-три роки”

Олег Сенцов, який зараз захищає Батьківщину, розповів, скільки триватиме війна проти російських окупанті.

Колишній політв’язень, український режисер Олег Сенцов, який після масштабного вторгнення Росії служить у Збройних силах України, в інтерв’ю “Німецькій хвилі” висловив припущення, що війна України проти російських окупантів може затягтися на два чи три роки.

“За вашими відчуттями, скільки ще може тривати ця війна?” – Запитали у Сенцова журналісти.

– Прогнози робити важко, я думаю, два-три роки – до цього треба готуватися. Раніше це навряд чи станеться, тому що нам потрібно не лише перемогти тут, зупинити Росію, звільнити територію, нам потрібно чинити тиск на Росію, домогтися зміни режиму. Тому що інакше це буде проблема, – заявив Сенцов.

За словами українського режисера, у разі просто державного перевороту в РФ і зміни російського президента Володимира Путіна на умовно секретаря Ради безпеки Росії Миколу Патрушева або міністра оборони РФ Сергія Шойгу ситуація для України не зміниться, а Росія, як і раніше, загрожуватиме.

Нагадаємо, 20 лютого 2022 року Сенцов говорив, що у разі нападу РФ на Україну він піде захищати Україну. 14 березня режисер повідомив, що захищає столицю України від російських окупаційних військ у складі одного із підрозділів ЗСУ.

Наразі він захищає Україну від наступів російських військ у Луганській області.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page