fbpx

Олег Скрипка розмістив у соцмережі емоційне відео, в якому розповів про те, як переживає бучанські події: – Коли я прогулювався Бучею, думав: «От би вся Україна була такою». Тато лежить там, маму вивіз, лишилися сусіди, я їх знаю. Хто не був у цьому містечку – це розкішне місце: плитка, тротуари, парки, все красиво підстрижено-побілено

Олег Скрипка розмістив у соцмережі емоційне відео, в якому розповів про те, як переживає бучанські події.

– Коли я прогулювався Бучею, думав: «От би вся Україна була такою».

Музикант Олег Скрипка на своїй сторінці у Фейсбук опублікував відео, в якому розповідає, як емоційно переживає те, що сталося у Бучі. Музикант каже, що його батьки із цього містечка під Києвом, тато похований там.

«З початку війни я свідомо обрав собі таку мотивуючу лінію поведінки, щоб налаштовувати вас на перемогу, внутрішню силу. Але Буча… Це моя персональна історія – мої батьки із Бучі, – каже Олег Скрипка. – Тата не стало кілька років тому, він був похований на місцевому цвинтарі. А маму я перевіз кілька років тому до Києва, вона живе поряд із нами.

Але лишилися сусіди, я їх знаю. Хто не був у цьому містечку – це розкішне місце: плитка, тротуари, парки, все красиво підстрижено-побілено. Невелика Швейцарія. Коли я прогулювався Бучею, думав: «От би вся Україна була такою». Я не можу усвідомити, як якісь створіння могли так вчинити? І як тепер із цим жити далі? Є багато російських фільмів про рептилоїди, які захоплюють світ, і ось мені легше житиметься і дихатиметься, якщо думатиму, що це створили в Бучі нелюдські особи. Вони не мають зі мною нічого спільного: ознаків, генів. Вони всі влаштовані по-іншому, ці люди. Так я можу жити далі.

Я бажаю вам світла, внутрішньої сили, щоб ми все це пережили. Давайте об’єднуватись, щоб подолати це нелюдське зло. Слава Україні!”

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page