fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Шоу-бізнес
Олександр Скічко подарував шанувальниці іменну зірку на небі

Для дівчини такий подарунок став несподіваним сюрпризом.

Команда програми “Зірковий шлях”, зробила сюрприз для шанувальниці ведучого програми Олександра Скічко, назвавши зірку її ім’ям.

Читайте також: З КИМ ДРУЖАТЬ ЗІРКИ: ПОЛЯКОВІЙ — ЧОЛОВІК ЗАМІНИВ ВСІХ ПОДРУГ, А КОШОВИЙ ДЗВОНИТЬ ПО НОЧАХ ТЕЩІ

Незвичайний подарунок зі своїм автографом вручив сам ведучий, куди дівчину запросили на екскурсію.

“Наш “Зірковий шлях” розповідає про життя зірок, про їх секрети. Тому, порадившись з колективом, вирішили піднести саме такий подарунок, а не щось банальне.

Заодно показати і розповісти, як тут все у нас на каналі влаштовано.

У мене -то зірка вже є – це моя улюблена дружина. Так що чому б і ні, тим більше, що такого ніхто ще не робив, а я люблю дивувати”, – зазначив ведучий програми” Зірковий шлях “Олександр Скічко.

Подарунок отримала Анна Дмитрах, яка в ході онлайн-конференції замість того, щоб поставити запитання, побажала Олександру красивою і довгого життя, зробивши комплімент, що зворушило ведучого.

Джерело.

Related Post