fbpx
Шоу-бізнес
З ким дружать зірки: Поляковій – чоловік замінив всіх подруг, а Кошовий дзвонить по ночах тещі

Сьогодні, 9 червня, у всьому світі відзначають День друзів. Тренери проекту “Ліга сміху” розповіли, хто для них кращий друг в життя.

Юрій Ткач: “Моя дружина Вікуся – мій найближчий друг. Ми відразу зрозуміли, що повинні бути разом, хоч наш роман і почався з дружніх відносин. У нас була любов з першого погляду з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками.

Пам’ятаю, я звернув увагу, що Віка називала мене нормальним чуваком, і мене це відразу зачепило. Адже нормальний друг – це той, з яким можна про все поговорити, ненудно і помовчати, і який з півслова тебе розуміє. Моя Віка саме така”.

Влад Яма: “У мене є друг Діма, який став хрещеним мого сина. Він був моїм товаришем ще по університету. Ми познайомилися в гуртожитку, і через багато що пройшли разом. Він теж пов’язаний зі спортом і працює фітнес-тренером.

Так склалося, що зараз він живе в Маямі, але дружбу це не перешкода. За півтора року, наприклад, ми вже два рази їздили до нього в гості. Так що навіть великі відстані – не привід переривати зв’язок зі справжніми друзями”.

Євген Кошовий: “У мене двоє близьких друзів – це теща і Вова Зеленський. Я можу їм зателефонувати в будь-який час дня і ночі. З Вовою ми познайомилися на фестивалі КВН, коли він уже був зіркою, а мені було років 17. Ну а з тещею, яку я вже багато років називаю мамою, мене познайомила, власне, моя дружина Ксюша, коли ми тільки почали зустрічатися”.

Читайте також: БЕЗ ШТАНІВ: ПУГАЧОВА ПРОДЕМОНСТРУВАЛА ГАРЯЧЕНЬКЕ ВІДЕО З ГАЛКІНИМ

Оля Полякова: “Так вийшло, що чоловік мені замінив всіх подруг. Вони, звичайно, і зараз є, але чоловік по правді мені цікавіше. Вибачте, мої улюблені дівчатка. Крім того, з подругою я б не змогла прожити в одному будинку 15 років ”

Надя Дорофєєва: “Я люблю людей і намагаюся оточувати себе гарними і позитивними хлопцями. Всі з компанії” MOZGI Entertainment “дійсно є моїми близькими друзями.

До мене на виступи “Ліги сміху” часто приходить подруга Маша і мій чоловік Вова. У мене немає такого , що друзі “кучкуються” по різним компаніям, і тільки я – сполучна їх ланка. Всі важливі події ми відзначаємо і проводимо разом “.

Станіслав Боклан: “Найближчий мій друг – це моя дружина. Ми можемо говорити і обговорювати що завгодно. У цьому ж і полягає дружба. Тому ми вже і багато років разом”.

Джерело.

facebook