fbpx

Олексій Арестович похвалив вітчизняний олігархат: “Українські олігархи повели себе патріотично. Навіть Новінський заговорив українською! Наскільки мені розповіли, я особисто ще не перевіряв, але мені кажуть, що заговорив.” – про Новінського та інших

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович похвалив вітчизняний олігархат:

– “Українські олігархи повели себе патріотично. Навіть Новінський заговорив українською! – сказав він.

Після початку повномасштабного російського вторгнення українські олігархи та багато проросійських політиків повели себе патріотично. Про це в інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

– Наші олігархи повелися, на диво, патріотично. [Бізнесмен Рінат] Ахметов у перший же день під час ударів заявив, що він на боці українського народу, допомагатиме, компенсації і так далі. Навіть [бізнесмен Вадим] Новінський заговорив українською. Наскільки мені розповіли, я особисто ще не перевіряв, але мені кажуть, що заговорив українською, закликає згуртуватися проти агресора, – наголосив Арестович.

Як зазначив радник глави Офісу президента, насправді всі швидко зрозуміли, чим загрожує дотримуватися проросійської риторики в ситуації, коли проти російських окупантів постала вся країна.

– Що стосується навіть [глави УПЦ МП] Онуфрія. Скільки було розмов про особисту його позицію. А ви знаєте, що навіть голландська Російська православна церква заявила, що вона розмежовується з Москвою? І ця ситуація вже пішла обвально. Дуже багато російських дипломатів зараз з повинною прийшли і сказали: “Хлопці, ми за вас і не хочемо асоціюватися із цим режимом, – розповів виданню Арестович.

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page