fbpx
Україна
Олена Кравець, плачучи, розповіла про останній кастинг з Русланою Писанкою: “Руся сильно запізнилась. Ми вже спілкувались, вона прийшла останньою. Така енергійна, як Руся завжди”

3 серпня у Німеччині відбулось прощання з українською акторкою та телеведучою Русланою Писанкою. З Оленою Кравець Руслана разом працювали в теле-шоу “Твій день”, що виходило на “1+1”.

В ефірі «Сніданку з 1+1» телеведуча та акторка Студії «Квартал 95» Олена Кравець розповіла про останній кастинг з Писанкою. Акторка Студії «Квартал 95» пригадала один з останніх яскравих моментів, пов’язаних з Русланою і зі сльозами на очах зізналась: досі не може повірити у те, що сталося, та внутрішньо поки не змогла попрощатися з колегою.

– Я досі в це не можу повірити, мені здається, що вона пішла і повернеться. У мене поки це не вкладається в голові, я з нею внутрішньо не попрощалась. Згадую наші кастинги на шоу «Твій День», там було багато кандидатів на роль ведучих. Я пам’ятаю, що у день, коли я проходила кастинг, Руся сильно запізнилась. Ми вже спілкувались, вона прийшла останньою. Така енергійна, як Руся завжди. «Вибачте, вибачте, про що говоримо», – сказала вона. Дуже швидко вона влилась у процес. Пам’ятаю, що дивилась на неї і фізично відчувала електричний струм. Я дуже хвилювалась, для мене це був визначний момент, я хотіла потрапити у шоу «Твій День». Коли вона зайшла – мене відпустило. І я зрозуміла, що у нас налаштувався зв’язок. Я багато років її знаю, вона не міняється, зафіксувалась у дуже молодому стані душі», – поділилася спогадами Олена Кравець.

Наразі Олена Кравець перебуває у Болгарії разом з молодшими дітьми – двійнятами Катею та Іваном і мамою чоловіка. Старша донька акторки 19-річна Марія прийняла рішення повернутись до Києва.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page