fbpx
Breaking News
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Ми прожили кілька років разом, але дітей все не було. Дружина сказала, що треба обов’язково одружитися, щоб було все по божому закону. Я погодився. І відразу ж все в нас вишло, як на замовлення. Я був дуже радий, це наша дитина. Вона така вимолена. Всі були б щасливі, якби я не дізнався про витівку дружини, яка вибила мене з колії
Шоу-бізнес
Ольга Фреймут здивувала образом за 50 тисяч гривень

На сторінці в Instagram Ольга похвалилася модною обновкою, повідомляє «Сегодня».

Телеведуча Ольга Фреймут, яка 28 червня в третій раз стала мамою , здивувала невдалим образом.

Фреймут позує в шовковій сукні з мереживом від Burberry. Вартість вбрання становить 52600 гривень .

Передплатники розкритикували вибір Ольги, зазначивши, що наряд її старить: “Плаття послушниці”, “Жах! Сіра”, “Як приведення”, “Зніми його негайно, воно багато років додає”.

“Ольга, плаття вам не дуже до лиця. Воно робить вас старше “,” сукня даного кольору вам не личить, ви і так бліда, а плаття зливається з вашим кольором шкіри “,” Жахливе плаття, сіра миша “,” сукня вас старить “,” старить дуже “, – коментують користувачі .

Читайте також: ВОЛОЧКОВА ШОКУВАЛА ФОТОГРАФІЄЮ В ШУБІ

Related Post

facebook