fbpx
Україна
Ольга Сумська не могла стримати сліз, на прощанні з талановитою Русланою Писанкою: “Я хочу подякувати!” (фото)

Ольга Сумська не могла стримати сліз, на прощанні з талановитою Русланою Писанкою: “Я хочу подякувати!”

Сьогодні в Києві попрощалися з телеведучою та акторкою Русланою Писанкою. Ольга Сумська не змогла стримати сліз над прахом колеги та подруги.

Церемонія прощання з легендарною Русланою Писанкою відбулася в Спасо-Преображенському соборі. Там, щоб провести Руслану в останню путь, зібралися її рідні та друзі.

Акторка Ольга Сумська прийшла на церемонію прощання разом з чоловіком Віталієм Борисюком. Підійшовши до праху Писанки, зірка не змогла стримати сліз. Згодом в коментарі ЗМІ Ольга подякувала колезі за справжність.

“Я хочу подякувати за все те світле, добре, творче, яке було разом з Русланою Писанкою, тому що вона подарувала Україні стільки справжньої української енергії, вона була символом українки для всіх нас. Хочу подякувати за її справжність”, – сказала Сумська.

Також Ольга Сумська повідомила, що наразі прах Писанки стоятиме у Спасо-Преображенському соборі. Там Руслана дуже любила молитися, там її духівник, разом з яким молилася: “Кожен з прихильників може прийти помолитися і віддати данину поваги й шани нашій легендарній, улюблениці мільйонів Руслані Писанці”.

Вічна пам’ять, Руся!

Фото -скріншот

You cannot copy content of this page