fbpx
Україна
Оля Полякова попросила у Зеленського українського громадянства для своєї найкращої подруги з росії: “Вона на це заслуговує. До того ж, у Ніки день народження”

Оля Полякова попросила у Зеленського українського громадянства для своєї найкращої подруги з росії: “Вона на це заслуговує. До того ж, у Ніки день народження”

Оля Полякова попросила президента України Володимира Зеленського надати її подрузі, російській журналістці та авторці кулінарних книг Ніці Білоцерківській українське громадянство.

Зробила це артистка у своєму Instagram. Полякова написала пост, у якому привітала Білоцерківську з днем народження, яке вона святкує сьогодні, 25 червня. Співачка подякувала Ніці за те, що вона з початком повномасштабного вторгнення дала притулок їй та її двом донькам:

“Це наша Ніка! І в неї сьогодні день народження! А наша, тому що від першого дня війни за нас, попри перше кримінальне провадження у Росії за правду про Україну і російську агресію, потім федеральний розшук, а напередодні свого дня народження, в Росії заарештували все її майно! А вона все одно говорить і пише.

А ще – допомагає Одесі, шпиталям та порaненим, тому що поклик кpові, тому що одеситка! ! Її багатомільйонна аудиторія чує її і свій вклад в нашу майбутню перемогу вона робить щоденно, незважаючи на кримінальні переслідування, арешти майна, погpози. І в день народження цієї сміливої жінки я хочу звернутися до нашого президента Володимира Зеленського і попросити найкращий подарунок у світі – українське громадянство для Білоцерковської Вероніки, як для вірної доньки свого народу!” – написала Полякова.

Зазначимо, що Ніка Білоцерківська активно підтримує Україну. Блогерка засуджує війну, яку розв’язала РФ, та у своїх соцмережах розповідає про вчинки, які творять окупанти. Проживає Білоцерківська у Франції, де прихистила Полякову з доньками.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Фото – скріншот з відео