fbpx

“Олю, дякую! Божественно. Емоції переповнюють, і сльози на очах”: Оля Полякова розчулила шанувальників унікальною колисковою для діточок!

“Олю, дякую! Божественно. Емоції переповнюють, і сльози на очах”: Оля Полякова розчулила шанувальників унікальною колисковою для діточок!

Оля Полякова заспівала колискову дітям з України: зворушлива пісня на мелодію Скорика

Оля Полякова виїхала з України на час війни, але творити не перестала. Співачка випустила першу у своєму репертуарі колискову. Вона про біль і надію всього нашого народу.

Слова колискової Олі Поляковій надіслав поет-пісняр Олександр Вратарьов, тоді як мелодію взяли з кінофільму “Високий перевал”. Її автор – легендарний композитор Мирослав Скорик. Не менш потужним є відео на пісню, у ньому діти, котрі на собі відчули, що таке війна.

“Горніть до себе дітей, якщо маєте таку можливість, обов’язково говоріть з ними про те, що зараз відбувається, знаходьте слова. Співайте їм колискових, якщо вас розділяє відстань”, – закликала співачка.

Кінцевий сенс пісні, за словами Олі Полякової, у тому, що навіть у найтяжчі миті ми, українці, не втрачаємо віру в перемогу та мирне небо.

Мережа зворушена колисковою Полякової та її вокалом українською мовою:

“Співайте українською, так красиво! Прям мурашки по тілу пройшли, наскільки красиво”;

“Дуже круто заспівала і відмінні слова, прямо в душу зазирнула! Процвітання тобі та Україні”;

“Олю, дякую! Божественно. Емоції переповнюють, і сльози на очах”;

“Розкішно звучить пісня українською у вашому виконанню, молодець”;

“Як же Олі пасує співати українською”.

Все буде Україна!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page