fbpx
Світ
Орендована сукня за 1128 гривень, сіно та “позичений” особняк. Борис Джонсон з красунею дружиною через рік після вінчання влаштували шикарне весілля (фото)

Вітаємо молодят та бажаємо щасливого подружнього життя.

Орендована сукня за 1128 гривень, сіно та “позичений” особняк. Борис Джонсон з красунею дружиною, через рік після вінчання, влаштували шикарне весілля.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон з дружиною Керрі через рік після вінчання влаштували пишне весілля. Святкування відбулося 30 липня в розкішному особняку Дейлсфорд-Хаус, який належить спонсору Консервативної партії та другу Джонсона лорду Бамфорду.

Цікаво, що закохані планували влаштувати весілля в заміській резиденції британських прем’єр-міністрів Чекерс-Хаусі, однак їхні плани змінилися через відставку політика.

Розділити важливий день з молодятами прийшло близько 200 гостей. Для того, щоб вмістити в особняк таку кількість людей, на подвір’ї розмістили величезний білий намет. Його прикрасили тюками сіна та дерев’яними бочками, що можна побачити на фото, зроблених згори.

Свою весільну сукню Керрі Джонсон не купувала і не шила на замовлення, а взяла в оренду за 25 фунтів (1128 гривень).

Частували гостей на весіллі стравами африканської кухні – барбекю на ґратах, коржиками тако, копченою ягнятиною, південноафриканськими ковбасками буреворс тощо.

Щиро вітаємо “Молодят!”

Фото з вільних джерел

You cannot copy content of this page