fbpx
Суспільство
Ось яка участь чекає вчителів-пенсіонерів: подробиці розповіла міністр освіти.

В інтерв’ю “Українській правді. Життя” заявила міністр освіти Ганна Новосад заявила, що переведення вчителів-пенсіонерів на строкові контракти, яке має відбутись до 1 липня 2020 року, зовсім не означає масове звільнення.

За її словами, директор навчального закладу матиме можливість визначати, продовжувати контракт педагогу-пенсіонеру, чи ні.

“Якщо людина, яка, перебуваючи на пенсії, якісно виконує роботу, її контракт можна і потрібно продовжити. Але це також можливість для директорів відкривати шлях молодим вчителям”, – наголосила Новосад.

На питання про те, як зв’зки з директором можуть вплинути на звільнення поганих працівників, міністр заявила, що це – повноваження керівника.

“Але оскільки директори також переводяться на контракт, вони мають бути природно зацікавлені у тому, аби у них були фахові вчителі. На відміну від вчителя, на директора чекає обов’язковий конкурс на посаду, де він муситиме довести власну ефективність, а вона дуже залежить від вчительського складу школи”, – пояснила Новосад.

Читайте також: НЕМАЄ НІЧОГО СМАЧНІШОГО, БЮДЖЕТНІШОГО І ШВИДШОГО У ПРИГОТУВАННІ ЗА “ШАЛЕНИЙ ПИРІГ”! Я ЙОГО ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ПЕЧУ, БО ЦЕ УЛЮБЛЕНИЙ СМАКОЛИК ДІТЕЙ І ЧОЛОВІКА. ТА, ЧЕСНО КАЖУЧИ, Я Й САМА ЙОГО З ФІЛІЖАНОЧКОЮ КАВИ ПРОСТО ОБОЖНЮЮ! ЗАПИСУЙТЕ СКОРІШ РЕЦЕПТИК!

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook