fbpx
Україна
Ось які вимоги до нового генпрокурора України назвав Володимир Зеленський: Рада схвалила призначення Андрія Костіна на посаду генпрокурора 27 липня. Що відомо про нардепа від пропрезидентської “Слуги народу”, юриста

Ось які вимоги до нового генпрокурора України назвав Володимир Зеленський: Рада схвалила призначення Андрія Костіна на посаду генпрокурора 27 липня.

Президент Зеленський, призначаючи 27 липня нового генерального прокурора, нардепа від пропрезидентської “Слуги народу”, юриста Андрія Костіна, зазначив, що людина він порядна та професійна, вміє працювати системно.

Про це президент сказав у своєму зверненні 27 липня, його цитує сайт глави держави.

Ось які вимоги до нового генпрокурора України назвав Зеленський.

– Серед його головних завдань генерального прокурора суспільство бачить забезпечення всього, що необхідно, для притягнення Росії до відповідальності за війну. Це співробітництво з Міжнародним кримінальним судом, з державами-партнерами, які допомагають встановлювати конкретних винних серед російських військових; доказової бази для притягнення до кримінальної відповідальності кожного військового злочинця, – сказав Глава держави.

Зеленський наголосив, що Офіс генерального прокурора є одним із ключових інститутів, які працюють для того, щоб російські військові злочинці понесли відповідальність за злочини в Україні.

Під час свого призначення Костін говорив про завершення конкурсу на посаду голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та проведення відбору на посаду директора Національного антикорупційного бюро, про необхідність реалізації судової реформи. У період повномасштабного вторгнення РФ необхідно забезпечити невідворотність покарання для кожного військового злочинця, представників політичного та військового керівництва Росії, заявив нардеп на засіданні Ради.

– Ми повинні припинити терор і геноцид української нації. Цьому сприятимуть насамперед належна фіксація та документування злочинів агресора. А зібрати докази слід так, щоб усі вони були визнані допустимими у судах, – наголосив Костін.

Прокурори мають невідкладно забезпечити належне процесуальне керівництво у всіх таких кримінальних провадженнях, додав він.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.