fbpx
Україна
Осінь у всіх проявах: прогноз погоди на тиждень

Після того, як в найближчі дві доби в Україні пройдуть нічні заморозки , які будуть змінюватися денним холодним сонцем, вже до вихідних погода зміниться і прийдуть затяжні холодні дощі.

Правда, заморозки відступлять, а температурний режим вирівняється. Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

Так, у понеділок, 7 жовтня, практично по всій території України прогнозують суху і сонячну погоду з нічними заморозками до -1-3 і денним підвищенням температури до + 7-10.

Винятком можуть стати деякі регіони півдня країни, де можливі дощі. Там заморозків не прогнозують, а повітря прогріється до +14.

У вівторок, 8 жовтня, дощі змістяться на схід. В середньому погода буде нагадувати попередній день, але потеплішає на 1-2 градуси і вночі і вдень.

У середу, 9 жовтня, потеплішає ще на пару градусів, і денна температура підніметься в середньому до +11, на заході та півдні до +14, місцями до +17. Дощі можливі на заході країни.

Читайте також: 7 жовтня – яке свято: традиції, заборони і прикмети

У четвер, 10 жовтня, потеплішає ще на 2-3 градуси, але комфортно не буде, оскільки з потеплінням прийдуть осінні затяжні дощі.

Сухо прогнозують лише на південному сході. Температура повітря в середньому буде + 12-15, на південному сході до + 17-19.

У п’ятницю, 11 жовтня, погода буде нагадувати попередній день. Практично по всій країні прогнозують дощі, за винятком декількох регіонів заходу і півдня України. Стовпчики термометрів показуватимуть від +12 до +15, на півдні до + 19 °.

facebook