fbpx
Здоров'я
Основні ознаки: як старіють чоловіки

Старіння – неминучий процес, який спочатку стає помітним на шкірі людини.

Зокрема, це порушення тонусу і еластичності шкіри, поява зморшок і сухості, зміна кольору шкіри і форми обличчя. У чоловіків ознаки старіння починають проявлятися значно швидше й інтенсивніше, ніж у жінок.

Про це розповіла дерматолог Тетяна Коломієць, НВ.

“Шкіра чоловіків значно щільніше жіночої і має більш міцну фібриллярну мережу, що робить її стійкою до впливу агресивних чинників.

Однак, якщо ознаки старіння вже почали проявлятися, то відбувається це значно швидше й інтенсивніше, ніж у жінок”, – зазначила косметолог.

Перші вікові зміни у чоловіків відбуваються через зниження рівня cтaтeвиx гopмoнiв. І звичайно, стають помітними після 35 років, а помітно прискорюються після 40-45-ти.

Читайте також: 8 ПРИЧИН СУХОСТІ В РОТІ ТА СПОСОБИ ЇХ УСУНУТИ

Під час старіння шкіри у чоловіків відбувається стоншення кpoвонocниx cyдин, що призводить до підвищення чутливості і виникнення червонувато-фіолетового відтінку.

Не менш важливим в прискоренні процесу старіння є вплив зовнішніх чинників і спосіб життя. Вони рідше правильно очищають шкіру і доглядають за нею менше, ніж жінки. Також вони не користуються сонцезахисними засобами.

Неминуче прискорюють процес старіння: часті стреси, зловживання алкоголем, куріння та інші негативні емоційні навантаження.

Як відстрочити процес старіння?

– вести здоровий спосіб життя: заняття спортом, збалансоване харчування, помірне вживання алкоголю, відмова від куріння, мінімізація стресів;

– достатньо спати (6-8 годин);

– правильно і своєчасно доглядати за шкірою: очищати, зволожувати, застосовувати засоби, які зміцнюють cyдини;

– використовувати сонцезахисні креми;

– не соромитися, а використовувати чоловічу косметику;

– відвідувати косметолога.

Статті нашого сайту носять ознайомчий характер. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Джерело.

facebook