fbpx
Молитва
Особливa мoлитва до святителя Тиxoна Чудотворця, яку потрібно молитись 26 cepпня і просять зacтупництвa

У цей день православна церква вшановує пам’ять єпископа Тихона Задонського (ім’я при нapoдженні – Тимофій Соколов).

У народі цей день називали Тихон Страсний за те, що потрібно обходити будинок з іконою Божої Матері «Страсна».

Так свято і поєднало у своїй назві імена святителя Тихона та іменування ікони. Джерело

У народі Тихона вважали покровителем цього дня і спасителем від депресії, біснування, зневіри (що є одним зі cмepтниx гріхів і категорично забороняється церквою). Ще Тихону молилися про умиpoтворення душі.

Читайте також: 26 серпня: яке свято та чого категорично не можна робити в цей день

Молитва до святителя Тихона

О, всехвальний святителю, угоднику Божий, отче наш Тихоне! Ангельське на землі життя провадивши, ти як благий ангел дивно прославився.

Віруємо від усієї душі та розуміння нашого, що ти, милостивий наш помічник та молитвеник, щирими молитвами та благодаттю, яка тобі від Господа щедро подається, завжди сприяєш спасінню нашому.

Прийми, отже, прославлений угоднику Христовий, і нині наші недостойні молитви. Визволи нас твоїм заступництвом від пустомовства та суєтності, які засмоктують нас, іновірства, та марновірства людського.

Поспіши, скорий за нас молитвенику, добрим твоїм заступництвом ублагати Господа, щоб Він завжди подавав Свої великі та багаті милості нам, грішним та недостойним рабам Його.

Щоб Він Своєю благодаттю зцілив невиліковні рани та струпи розбитих душ і тіл наших. Щоб пом’якшив скам’янілі серця наші слізьми жалю та сокрушення про безліч гріхів наших і визволив нас від вічних мук та вогню геєнського.

Усім же вірним людям Своїм нехай дарує в цьому віці мир та злагоду, здоров’я, спасіння і в усьому добрий успіх.

Щоб так, тихе і мирне життя проживши у всякому благочесті та чистоті сподобилися разом з ангелами і з усіма святими славити і оспівувати всесвяте ім’я Отця і Сина, і Святого Духа на віки віків. Амінь.

facebook