fbpx
Молитва
Особлива молитва на Благословення вашої сім’ї: Від Тебе, Господи, одержуємо всі дари благі. Благослови нашу сім’ю, нехай царює у ній мир і християнська любов

Особлива молитва на Благословення вашої сім’ї

Моліться і ви обов’язково будете почуті.

Від Тебе, Господи, одержуємо всі дари благі. Благослови нашу сім’ю, нехай будуть усі члени нашої сім’ї до вподоби Тобі, нехай царює у ній мир і християнська любов.

Амінь

Боже, Творцю людей та їхній милосердний Цілителю, Ти благоволив, щоб сім’я, створена подружнім союзом, стала образом союзу Христа і Церкви.

Молимо Тебе: подаруй Своє благословення цій сім’ї, яка зібралася в Твоє ім’я. Нехай у ній перебувають любов, єдність, палання духу, ревність у молитві, турбота одне про одного та про всіх нужденних братів.
Господь Ісус Христос, який жив у Назареті разом зі своєю Родиною, нехай завжди перебуває у цій сім’ї, береже її від усякого зла та допомагає нам бути єдиним серцем і єдиною душею на віки вічні.

Амінь

Нехай береже вас Господь.

Читайте також:ВСЕ Б НІЧОГО, ТА НА ВЕЧІРЦІ У ДРУЗІВ ПОЗНАЙОМИВСЯ З ДІВЧИНОЮ. ПРОДОВЖИТИ СПІЛКУВАННЯ ЇМ НЕ ВИЙШЛО, ТА «ЗУСТРІЛИСЯ» ЧЕРЕЗ ПІВ РОКУ В ОДНІЙ ІЗ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ. РОМАН РОЗВИВАВСЯ ДУЖЕ ШВИДКО. ЧЕРЕЗ 4 МІСЯЦІ ВОНА ПЕРЕЇХАЛА ДО НЬОГО. А ЧЕРЕЗ 2 МІСЯЦІ, ЩО Б ВИ ПОДУМАЛИ – ВЕСІЛЛЯ

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook