fbpx
Україна
Остапчук та Суханов посперечалися у прямому ефірі через російську музику та виконавців, що підтримують режим “головного” в росії: кіркоров, басков і вся черемха

Остапчук та Суханов посперечалися у прямому ефірі через російську музику та виконавців, що підтримують режим “головного” в росії: кіркоров, басков і вся черемха

Відомі ведучі Володимир Остапчук та Олексій Суханов почубилися просто у прямому ефірі.

Причиною конфлікту між Володимиром Остапчуком та Олексієм Сухановим стала тема, яку вони обговорювали у прямому ефірі.

Йшлося про російську музику та російських виконавців, які від початку війни на сході України 2014 року не зникли з українських радіо і ТБ. Так, Остапчук впевнений, що самі українці втягували російську музику у наш музичний простір, продовжуючи слухати російських артистів. І вся відповідальність на них. Суханов, своєю чергою, запевняє, що в такій кількості російської музики винна тодішня влада.

У прямому ефірі між Остапчуком і Сухановим розгорівся емоційний конфлікт. Вони перебивали одне одного, намагаючись довести свою точку зору.

“Не чіпай українців. Я тобі скажу. Якби від 2014 року вони на кордонах не пропускали тих кіркорових, баскових, іншу всю черемху. А, між іншим, всі їхні пісні лунали на українських радіостанціях. Вони були в українському етері. В плейлистах радіостанцій були російські виконавці”, – сказав Суханов.

“Це теж питання не до нас. Це питання до людей, які слухають російських артистів. Ані Лорак приїжджала і зібрала цілий палац “Україна”, – відповів колезі Остапчук.

Суханов все ж таки наполягав:

“Та ні. Це питання не до людей, які слухають. Це питання до тодішньої влади. Тому що хтось там в росії заробляв, набивав свої кишені. Я навіть можу назвати це прізвище. Давайте, звинувачуйте людей простих”.

Врешті, колега ведучих спробувала їх заспокоїти: “Хлопці, ну ви як політики вже почали розмовляти”.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page