fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Шоу-бізнес
Пам’ятаєте колись мега-популярну групу “ТАТУ”? Ви не впізнаєте сьогодні одну з “татушок”! 

Час не пожалів екс-“татушку” Юлю Волкову.

Майже двадцять років тому група “Тату” підкорила практично весь світ. Однак, в даний час про солісток практично не згадують. Нещодавно про артистку випадково згадали журналісти і вирішили показати, як виглядає і чим живе Юлія Волкова.

Не минуло й десяти років після випуску легендарного хіта, як група розпалася. Цікавитися співами сміливих дівчат почали все менше і менше. Юля Волкова і Олена Катіна вирішили будувати сольні кар’єри, правда колишню популярність дівчатам так і не вдалося повернути.

Юлія Волкова залишилася в столиці Росії. Вона записала кілька пісень і зняла пару кліпів, проте сольну кар’єру довелося перервати через проблеми зі щитовидною залозою. У 2012 році їй зробили операцію: Юля не просто не могла співати, а й говорити. Як з’ясувалося пізніше, колишні вокальні дані до неї ніколи не повернулися – під час операції хірурги зачепили нерв, який відповідає за голос. Щоб відновити здатність говорити, співачці довелося пройти тривалий курс реабілітації.

Зараз Юлія повністю присвятила себе вихованню дітей. У артистки є 15-річна дочка Вікторія та 11-річний син Самір, яких співачка народила від двох різних чоловіків.

Читайте також: НАЙКРАЩА ЗИМОВА ПЕРША СТРАВА В НАШІЙ ОСЕЛІ – СОЛЯНКА. ЇЇ ЛЮБЛЯТЬ ВСІ В НАШІЙ РОДИНІ. Я ДАВНО ОБРАЛА ДЛЯ СЕБЕ САМЕ ЦЕЙ РЕЦЕПТ, БО ЯК НА МЕНЕ – ВІН ІДЕАЛЬНИЙ, НІЧОГО ЗАЙВОГО, А СМАК НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ! ЧОЛОВІК ОДРАЗУ ХАПАЄ В ОБІЙМИ, ЯК ТІЛЬКИ БАЧИТЬ НА ПЛИТІ ЦЮ СОЛЯНОЧКУ!

Стало відомо, що 34-річна колишня солістка поп-групи «Тату» одружена з іноземцем. Чоловік не має ніякого відношення до російського шоу-бізнесу, тому його мало хто бачив. До того ж сама Волкова приховує, як виглядає її чоловік.

Як можна побачити, за останні роки, виконавиця сильно змінилася зовні. Видно, що вона сильно постаріла, хоча цілком можливо, що так сильно спотворили її обличчя новомодні косметологічні процедури.

Джерело:

Related Post