fbpx
Цікаве
Пам’яті Мусліма Магомаєва. Послухайте, як зворушливо і трепетно ​​торкаються до геніального Магомаєва Алессандро Сафіна і Емін Агаларов! Неперевершена «Синя вічність» у їх виконанні схвилює вашу душу до “мурашок.” (ВІДЕО)

Пісня «Синя вічність» була написана Муслімом Магомаєвим в 1969 році в співавторстві з бакинським поетом Геннадієм Виноградовим.

Голос Мусліма Магомаєва, виконуючого «Синю вічність», можна порівняти з морською стихією – ліричний, як море в штиль і потужний, немов дев’ятий вал.

А ви бачили море на заході? Незабутня палітра відтінків переливається і заворожує. Так і дивовижний голос Магомаєва знаходить відгук у серцях кожного слухача. Він співав завжди від щирого серця для всієї країни, для всіх і для кожного.

Пішов в синю вічність великий талант, але пам’ять про нього завжди буде жити в наших серцях. Це – цілий пласт, ціла епоха.

Незвичайні тембр і творча індивідуальність великого Мусліма Магомаєва стали епохою в світовому виконавському мистецтві.

Муслім Магомаєв живий, поки живуть його пісні, а вони будуть жити вічно!

Послухайте, як зворушливо і трепетно ​​торкаються до геніального Магомаєва Алессандро Сафіна і Емін Агаларов! Неперевершена «Синя вічність» у їх виконанні схвилює вашу душу до “мурашок.”

Звичайно, немає сенсу порівнювати неперевершене виконання Мусліма Магомаєва і цю версію. Та це й неможливо. У виконанні Алессандро і Еміна вона звучить як данина пам’яті, поваги, схиляння перед великим талантом.

Читайте також: З 1 КВІТНЯ ПЕНСІЙНИЙ ВІК ДЛЯ УКРАЇНОК ЗНОВУ ПІДВИЩУЄТЬСЯ: В ЯКОМУ ВІЦІ УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ ЗМОЖУТЬ ВИЙТИ НА ЗАСЛУЖЕНИЙ ВІДПОЧИНОК, ЯКИЙ НАС ЧЕКАЄ МІНІМАЛЬНИЙ СТРАХОВИЙ СТАЖ ТА ІНШІ ДЕТАЛІ НОВОВВЕДЕНЬ.

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook