fbpx
Україна
Пенсії на Західній Україні: людей попередили про затримки виплат 

Пошта працюватиме з перебоями через потоп, людей попередили про затримки пенсійних виплат через повінь на Західній Україні.

Причина – через стихійне лихо на Західній Україні «Укрпошта» не зможе кілька днів доставляти пенсії, листи і посилки. Поки ситуація не нормалізується, пошта буде працювати з перебоями. Про це в Facebook написав генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Компанія робить все можливе, аби при першій можливості відновити режим роботи. Також “Укрпошта” забезпечує співробітників спецодягом, щоб вони могли надавати послуги там, де це тільки можливо.

“Шановні клієнти!

Ми робимо все, щоб вчасно доставити ваші листи, посилки і звичайно пенсії, не ставлячи під загрозу життя наших співробітників. Сьогодні і в найближчі дні, у зв’язку з повінню, можливі затримки з доставкою в окремі райони Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та, якщо рівень води підвищиться, Львівської області. Там уже часто, на жаль, просто немає доріг, якими щось можна доставити.

Ми робимо все необхідне, щоб як тільки буде така можливість відновити стандартну роботу, що звичайно непросто, в умовах карантину і повені одночасно. Ми також забезпечуємо співробітників спецодягом, щоб вони могли надавати вам послуги там, де це тільки можливо вже сьогодні.

Дякую колегам з наших дирекцій, які в цій непростій ситуації зберігають спокій, і навіть місцями почуття гумору.”, – написав у повідомленні генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський. (Джерело)

Передрук без посилання на сайт Ibilingua.com. заборонено.

Фото – ілюстративне, з відкритих джерел, 24 Канал.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page