fbpx
Україна
Переляк, страх і паніка: чого чекати українцям в “найгарячішій” точці: тарологиня, якій довіряють мільйони, Олена Бюн, зробила новий прогноз щодо війни в Україні

Переляк, страх і паніка: чого чекати українцям в “найгарячішій” точці: тарологиня, якій довіряють мільйони, Олена Бюн, зробила новий прогноз щодо війни в Україні.

На даний час Бахмут в Донецькій області знаходиться в найгіршій ситуації. Окупанти буквально тримають його під прицілом.

Відомий таролог Олена Бюн розповіла, як буде розвиватися ситуація в Бахмуті Донецької області. Зараз населений пункт безперервно гатять “сусіди”. Там знищують мирне населення, практично не залишилося вцілілих будівель.

“Українські збройні сили будуть тримати цей напрямок, безсумнівно. Тут ведеться робота. Я б сказала, тут все за планом ЗСУ. Випадають досить хороші карти. Ми не будемо про них говорити, тому що це карти для українських збройних сил. Те, що стосується росіян: спроба просунутися в цьому напрямку ні до чого не приведе. Те, що є у ЗСУ на цьому напрямку, викликає у противників переляк, страх і паніку”, – сказала таролог.

Бюн уточнила, що “сусіди” можуть підтягувати сили і накопичувати зброю на цьому напрямку, але всі їхні спроби штурму приречені на провал. Найбільше там зараз саме “живої сили”.

“Все, що стосується техніки: простежується слабкість, брак… Вони взагалі не шкодують людей з боку росіян, тобто кидають на призволяще”, – додала таролог.

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page