fbpx
Україна
Переможниця “Битви екстрасенсів” Яна Пасинкова, прогнозам якої довіряють, поділилася з українцями новим баченням, щодо закінчення війни

Переможниця “Битви екстрасенсів” Яна Пасинкова, прогнозам якої довіряють, поділилася з українцями новим баченням, щодо закінчення війни

Тарологиня якій всі довіряють, Яна Пасинкова, розповіла, коли закінчиться війна.

Тарологиня та переможниця “Битви екстрасенсів” Яна Пасинкова розповіла, що війна в Україні закінчиться не скоро. Про це вона написала у своєму блозі в Instagram. За баченням таролога, війна триватиме 15 місяців, проте закінчиться перемогою України.

Новини світу!

“Великі зміни в світовому союзі. В склад якого нас не беруть.

Світ знову захватить “історія” з хворобою (про яку ми, українці, вже забули) та карантинними обмеженнями. Правда все буде набагато легше”.

Новини про Україну!

“Ми в світовому союзі. В якому саме, не відомо. Але це для нас добре. “Сусіди” будуть цілитися по великих містах. Буде важко. Тримаймося!”

“За термінами, які показують карти на сьогодні, ми переможемо за 15 місяців з моменту початку війни. Поки що карти показують так. Що буде далі – треба дивитися за місцем і регулярно, оскільки війна – це сотні тисяч рішень щодня і картинка може і змінюватиметься.

Світ забезпечить нас найновішою зброєю. У наших Героїв та Захисників з’явиться друге дихання. Буде відкрито велику програму допомоги постраждалим сім’ям. Ну і звісно, ​​перемога буде наша!”, – вважає Пасинкова.

Кожен українець повинен в цей непростий час стояти на своєму фронті! Тільки разом до Перемоги!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ!

Фото – скріншот з відео