fbpx
Події
Переселенця пoбuлu, бо не розмовляв українською (відео)

У селі Буймер Тростянецького району Сумської області шахтарю-переселенці з Донецька poзipвали рот і кинули під автомобіль через те, що його сім’я розмовляє російською мовою.

На переселенця з Донецька В’ячеслава Рожкова, який більше 20 років працював на шахті і отримав інвалідність 2-ї групи, напали біля магазину.

Дружина потерпілого, Лідія, стверджує, що на чоловіка напали односельці і вимагали, щоб той розмовляв українською мовою.

“Вони його витягли на проїжджу частину біля магазину, почали розривати йому рот. Спочатку їх було троє, а потім виявилося, що їх взагалі дев’ять. Вони його почали класти під машину, почали його переїжджати”, – говорить жінка.

Читайте також: ПOXOPOН ХОЧУТЬ ЗНОВУ ДОЗВОЛИТИ ПО-СТАРОМУ, БЕЗ СУДУ

Чоловікові вдалося сховатися. Пізніше його доставили в районну лікарню. Постраждалого госпіталізували із рваною раною ротової порожнини, медики викликали поліцію.

“Інформація про подію внесена до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень. У лікарні була направлена ​​слідчо-оперативна група. Проводиться перевірка”, – повідомив заступник начальника Тростянецького відділу поліції Віталій Разбейко.

Як розповідає інша переселенка, яка проживає в цьому селі, місцеві жителі влаштували відверте цькування людей, які приїхали з Донбасу.

“Нам в очі кажуть, що ми понаброда, понаїхали. Вас тут ніхто ніколи не візьме, живіть тут хоч сто років, ви все одно будете чужими, бо ви росіяни, ви не наші”, – розповідає жінка.

Лідія Рожкова тепер побоюється тиску з боку місцевої влади, а також розправи місцевих жителів.

Джерело.

facebook