fbpx
Україна
Перевороту в росії не буде: Британський мільярдер назвав єдиний спосіб завершити війну в Україні

Британський бізнесмен вважає, що українцям під силу вигнати окупантів з країни.

Британський мільярдер і засновник корпорації Virgin Річард Бренсон вважає, що перевороту у РФ найближчим часом не буде. Причиною цьому він назвав відсутність сміливості у російських бізнесменів.

В інтерв’ю Бренсон заявив, що єдиний спосіб завершити війну – відкинути окупантів назад.

“Я говорив з власниками бізнесу, щоб сформувати лист, створити групу. Але я, чесно кажучи, не думаю, що вони досить сміливі, щоб це зробити, і наслідки для них були суттєві. Колись це настане, я сподіваюся”, – сказав Бренсон.

Бізнесмен упевнений, що Україна здатна витіснити окупантів з країни за допомогою необхідної зброї. Також в цьому повинні допомогти санкції.

“Єдиний спосіб завершити цю війну, це якщо Україна почне відкидати росіян назад. І тоді в один день можна буде досягти мирної угоди. Але цього не станеться, поки Путін відчуває, що у нього є перевага”, – підкреслив Бренсон.

Нагадаємо, наприкінці січня Британський мільярдер і засновник корпорації Virgin Річард Бренсон закликав лідерів бізнесу об’єднатися і відстояти суверенітет України на тлі російської агресії.

Зокрема, Бренсон заявив про необхідність послати чіткий сигнал Росії та її президенту Володимиру Путіну, що агресія завжди неприйнятна.

Фото взяте з вільних джерел