fbpx

Перша леді України Олена Зеленська, розповіла в американському інтерв’ю, чим займається кожного ранку, перед тим, як телефонувати чоловіку!

Перша леді України Олена Зеленська, розповіла в американському інтерв’ю, чим займається кожного ранку, перед тим, як телефонувати чоловіку!

Перша леді України стала джерелом натхнення для всього світу. Вона дала інтерв’ю американському телеканалу ABC News, в якому попросила закрити небо та зупинити війну. Олена Зеленська вперше зізналась, що їй страшно за свого чоловіка.

Дружина президента не змогла вийти на відеозв’язок чи розмовляти телефоном з питань особистої безпеки. З американськими журналістами вона обмінювалася смс-повідомленнями. До світу Олена Зеленська звернулася з закликом з двох слів – зупиніть війну.

Олена Зеленська просить зупинити війну та закрити небо.

“Мені здається, моє повідомлення дуже схоже на те, яке передає весь світ. Лише два прості слова – “Зупиніть війну””, – заявила перша леді України.

Олена Зеленська заявила, що російські ракети, які вкривають мирні квартали українських міст, – це не війна, а геноцид. Вона розповіла, що в Маріуполі, Харкові, Ірпені, Сумах та інших містах мільйони людей залишилися без води, їжі та ліків, а російські окупанти блокують гуманітарну допомогу.

Тож перша леді розкритикувала західних лідерів, які десятиліттями мовчали, поки путін перетворював свою націю на рабів. Американцям та європейцям вона нагадала, що люди, яких вони обрали, “дозволяють нашим дітям ставати ангеликами”.

“Україна зараз захищає Європу та наші спільні цінності. Кожен день нашої боротьби збільшує ціну, яку платить Україна за збереження цих цінностей”, – пояснила Олена Зеленська.

Тож вона вкотре попросила НАТО не боятися путіна, а закрити наше небо або хоча б надати нам літаки, щоб ми могли самі його захищати.

Олена Зеленська боїться за чоловіка

Зараз дружина президента в безпечному місці, яке суворо засекречене, тоді як Зеленський – на Банковій в Києві. Вперше за три тижні війни вона зізналась, що боїться за чоловіка, який нікуди не втік.

“Як кожна жінка в Україні, я зараз боюся за свого чоловіка. Щоранку перед тим, як подзвонити йому, я молюся, щоб усе було добре. Я знаю, який він сильний і витривалий. Він здатен витримати все, особливо коли захищає людей і речі, які він любить”, – гордо заявила Олена Зеленська.

Слава Україні!

You cannot copy content of this page