fbpx
Україна
Перша леді України Олена Зеленська вперше чітко висловилася про президента країни-окупанта і озвучила все, що вона про путіна думає. – Що для вас є Росія, Володимир Путін, тому що для багатьох росіян він захищає “життєво важливі інтереси”

Перша леді України Олена Зеленська вперше чітко висловилася про президента країни-окупанта і озвучила все, що вона про очільна кремля думає.

Зокрема, Зеленська заявила, що Путін повністю нехтує цінністю людського життя.

Перша леді України Олена Зеленська в інтерв’ю французькому телеканалу LCI ​​назвала дії президента РФ Володимира Путіна, який розв’язав війну проти України антигуманними.

Відео 10 серпня опубліковано на YouTube-каналі Офісу президента України.

– Що для вас є Росія, Володимир Путін, тому що для багатьох росіян він захищає “життєво важливі інтереси”. Хтось каже, що це націоналізм, інші – що це форма фашизму. Як ви це позначите? – запитав у Зеленської ведучий.

– Я б назвала це антигуманізмом. Повна зневага цінністю людського життя у всіх можливих проявах, – заявила дружина президента України Володимира Зеленського.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Олена Зеленська дала вже велику кількість інтерв’ю закордонним ЗМІ, під час яких розповідала правду про протистояння українців російській агресії.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page