fbpx

Перша леді України озвучила фатальну помилку президента країни-агресора Путіна: – Ми насамперед українці, а потім все інше

Перша леді України озвучила фатальну помилку президента країни-агресора Путіна. Також дружина українського лідера поділилася, що наразі спілкується з чоловіком лише по телефону.

Дружина українського президента Володимира Зеленського Олена Зеленська в інтерв’ю американському Vogue, текст якого 8 квітня опубліковано на сайті української редакції видання, розповіла, що, на її думку, стало фатальною помилкою президента країни-агресора РФ Володимира Путіна, який наказав напасти на Україну.

– Війна миттєво поєднала особисте та громадянське. І в цьому, мабуть, була фатальна помилка тирана, який напав на нас. Ми насамперед українці, а потім все інше. Він хотів розколоти нас, роз’єднати, спровокувати внутрішнє протистояння, але це неможливо у разі українців. Нам не потрібна пропаганда, щоб виявити громадянську свідомість. Саме це особисте – гнів, біль, які ми всі відчуваємо, – миттєво включає громадянське – спрагу діяти, чинити опір агресії, захищати свою свободу. Кожен це робить як може. Військові зі зброєю в руках, вчителі – навчаючи дітей, а лікарі – проводячи складні операції під обстрілами. Усі стали волонтерами – артисти, ресторатори, перукарі”, – заявила дружина президента.

Зеленська висловила впевненість, що те, що відбувається, викликає у всіх українських дітей “найглибші патріотичні почуття”.

– Не тільки у моїх дітей, а й у всіх маленьких українців. Вони виростуть патріотами та захисниками своєї Батьківщини, – підсумувала дружина президента України.

Володимир та Олена Зеленські живуть у шлюбі з 2003 року. У них двоє дітей. Дочка Олександра народилася 2004 року, син Кирило – 2013-го. Пара разом працювала у студії “Квартал 95”.

Зеленський офіційно обійняв посаду президента України 20 травня 2019 року.

Як раніше розповіла Олена Зеленська, про те, що Росія напала на Україну, вона дізналася вранці 24 лютого від свого чоловіка, прокинувшись від вибухів. Дружина президента зізналася, що разом із дітьми зараз перебуває у безпечному місці в Україні, а з чоловіком спілкується лише телефоном.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page